бойовики 5.ua

На півдні Донеччини бойовики розгорнули пункт прийому призовників - ГУР

  Бойовики розгорнули у Безіменному пункт прийому особового складу, призваного через військкомати Донецька та Макіївки.

  Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

  "У рамках перевірки мобілізаційного ресурсу особам чоловічої статі надсилаються повістки щодо необхідності прибуття до військкомату для уточнення облікових даних. У Безіменному підрозділами 9 окремого мотострілецького полку розгорнуто пункт прийому особового складу, призваного через військкомати Донецька та Макіївки", - йдеться у повідомленні.

  При цьому в Міноборони наголошують, що проведення командуванням російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях мобілізаційних заходів та доукомплектування з'єднань і частин 1 та 2 АК особовим складом і технікою свідчить про відсутність намірів дотримання у подальшому Мінських домовленостей.

  Також ГУР зазначає, що нарощується логістичне забезпечення за рахунок постачання з території РФ озброєння та військової техніки, паливно-мастильних матеріалів і військового майна. Здійснюється вдосконалення системи ремонтно-відновлювальних баз військової техніки за рахунок використання виробничих потужностей цивільних підприємств та відновлення функціонування військових заводів.

  Попередній матеріал
  Єврокомісія рекомендувала скасувати візовий режим для України
  Наступний матеріал
  Лисенко: За добу в зоні АТО було поранено чотирьох військовослужбовців
  Теги:
  Loading...