Ігор Бірюков 5.ua

На Маріупольському напрямку за годину розпочнеться відвід техніки - Ігор Бірюков

За годину на Маріупольському напрямку почнуть доправляти бойову техніку Збройних сил України в район зосередження, звідки пізніше вона буде перебазована за 15 км від лінії зіткнення.

Про це "5 каналу" телефоном повідомив Ігор Бірюков прес-офіцер штабу АТО у секторі "М".

Ігор Бірюков зауважив, що у штабі АТО передбачають можливі дії з боку бойовиків та готові дати відсіч у разі провокацій.

"Через годину почнеться практичне переміщення техніки та озброєння визначених калібрів в район зосередження, де будуть працювати працівники місії ОБСЄ, які будуть переписувати номери, перевіряти наявність і інші питання. Після цього, це десь приблизно буде після обіду, з району зосередження цього озброєння і техніки, він буде відходити на запасні позиції. Запасні позиції встановлені таким чином, що знаходяться на відстані 15 км від передових позицій. Відбуватися це буде синхронно, представниками місії ОБСЄ з обох сторін буде контролюватися це питання. У нас воно розпочинається через годину. Позиції враховані таким чином, інтервали часу і терміни, щоб зайняти позиції і дати гідну відсіч", - повідомив він.

Нагадаємо, ніч у зоні проведення Антитерористичної операції пройшла без порушень Мінських домовленостей.

Попередній матеріал
Павленко: Україна почала годувати Китай
Наступний матеріал
СБУ впіймала на хабарі голову ТВК на Чернігівщині (фото)
Теги:
Loading...