Андрій Галущенко 5.ua

На Майдані Незалежності попрощалися з Андрієм Галущенком - бійцем, розвідником та волонтером

Він загинув 2 вересня під час виконання бойового завдання у складі мобільної групи з боротьби з контрабандою поблизу міста Щастя.

На шляху правоохоронців була закладена міна. Двоє, що їхали у першій машині, загинули на місці, серед них і Андрій Галущенко. Ще шістьох було поранено. На військових чекали у засідці терористи. Нині триває слідство за статтею - терористичний акт. Провести загиблого в останню путь прийшли колеги, бойові побратими, друзі та рідні.

"Я хочу подякувати всім вам, що ви прийшли розділити наше горе. Я хочу низько вклонитися всім хлопцям, всім справжнім чоловікам,справжнім патріотам, які сьогодні стоять на захисті України, нашої країни. України чесної, за яку поліг мій Андрюша", - говорить мама загиблого Зоя Галущенко.

"Ендрю", Андрій був і назавжди залишиться членом нашої команди, це співробітник Служби безпеки і я вважаю, честю, що він був серед нас. Для Служби є справою честі, у максимально стислі терміни надати допомогу прокуратурі і розслідувати цей інцидент", - зазначив голова СБУ Василь Грицак.

"З того моменту, як почали працювати мобільні групи, в яких працював Андрій, потік контрабанди скоротився. Це офіційна інформація. Георгій Тука говорив, що на 70% скоротилася. Відповідно, їхня діяльність, їхня боротьба з контрабандою, була успішна. За це його і вбили", - сказав товариш загиблого Мирослав Гай.

Попередній матеріал
Уряд впроваджує рейтинг оцінки регіонів – прем'єр-міністр
Наступний матеріал
Яценюк відповів на критику Саакашвілі: "Негоже колишньому президенту давати брехливі звинувачення"
Теги:
Loading...