5.ua

На Луганщині суд звільнив бойовика, який добровільно здався бійцям АТО

  Чоловік повідомив правоохоронців про свою протиправну діяльність і допоміг розкрити низку злочинів банд "ЛНР".

  Мешканець міста Свердловська Луганської області у період з липня 2014 року приймав участь в діяльності "Объединенной армии Юго-Востока" терористичної організації "ЛНР", де проходив теоретичне та практичне навчання, у тому числі на території РФ, та ніс чергування на блокпостах.

  Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, на початку квітня 2015 року чоловік добровільно прибув на блокпост Збройних Сил України та повідомив про свою протиправну діяльність. Також екс-бойовик "сприяв розкриттю інших злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням та діяльністю терористичної організації "ЛНР", – кажуть правоохоронці.

  На підставі вищезазначеного ухвалою суду екс-терориста звільнено від кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 258-3 КК України. Ця норма передбачає звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  Під Києвом горить понад 20 га торфовищ - ДСНС
  Наступний матеріал
  Найменш продуктивними працівниками в Європі названо росіян
  Теги:
  Loading...