"Торнадо" Facebook /Допомога батальйону \"Торнадо\"

На Луганщині при спробі затримання вбили бійця "Торнадо"

Бійця розформованої спецроти "Торнадо" на прізвисько "Товстий" вбили під час затримання на Луганщині.

Його розшукувала військова прокуратура.  Коли знайшли і намагалися затримати, той  чинив опір міліції, тож правоохоронці були змушені застосувати зброю. 

Під час обшуку місця його перебування знайшли снайперську гвинтівку, 5 гранат, патрони, викрадені у мешканців Луганщини речі та автомобіль. Подробиці "5 каналу"  повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Годину назад, при спробі затримання поблизу м. Привалля працівниками УМВС у Луганській області, вчинив збройний опір - вистрелив у міліціонерів обойму з пістолета Макарова і намагався кинути гранату - та був знешкоджений розшукуваний військовою прокуратурою за вчинення особливо тяжких злочинів, раніше п'ять раз засуджений співробітник роти "Торнадо" Дьякон В.М. ( кличка "Товстий"). Внаслідок законного застосування зброї працівниками міліціі, до приїзду швидкої допомоги, підозрюваний помер", - повідомив Матіос.

Нагадаємо, у вересні на Київщині затримали білоруського ісламіста "Моджахеда" із роти "Торнадо", якого звинувачують у жорстоких катуваннях місцевого населення Луганської області.

Попередній матеріал
Дейнега: Тиша у зоні АТО - відносна, щоночі лунають постріли зі стрілецької зброї
Наступний матеріал
Березовець: Перенесення псевдовиборів означає, що їх не буде взагалі
Теги:
Loading...