YouTube / Служба безпеки України

На Харківщині ще один бойовик "ДНР" здався СБУ і скористався програмою повернення (відео)

  Мешканець Харківської області перебував у складі терористичної "ДНР" від вересня 2014 року, зокрема у батальйоні "Восток".

  Про таке повідомляє прес-служба СБУ на сайті відомства.

  Чоловік чергував на ворожих блокпостах та патрулював вулиці окупованого Донецька. Розчарувавшись в ідеях псевдореспубліки, він добровільно відмовився від співпраці з бойовиками і у січні цього року за власною ініціативою звернувся до Управління СБУ в Харківській області.

  "З часом я сильно розчарувався в "ДНР". Громадський порядок у місті та інших місцях "ДНР", де я бував, відсутній, на керівні посади призначають некомпетентних людей, є постійні перебої з виплатами обіцяних зарплат, відсутня дисципліна, натомість присутня пияцтво і наркоманія. Замість того, щоб щось створювати, є грабунок і руйнування. Усвідомивши це я почав шукати шлях повернення до нормального життя", - заявив колишній бойовик.

  В рамках відкритого слідчими СБУ кримінального провадження за ст. 260 (участь у непередбачених законом збройних формуваннях) КК України перевіряється можлива наявність в учасника НЗФ інших правопорушень та буде розглянута можливість подання клопотання до суду про звільнення від кримінальної відповідальності.

  Як повідомляв 5.ua, 6 січня 2016 року ще один бойовик "ДНР" скористався програмою повернення.

  Попередній матеріал
  У Мар'їнці бойовики зі снайперської зброї обстріляли машину ОБСЄ - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Порошенко нагородив посмертно "кіборгів", які загинули під час оборони Донецького аеропорту
  Теги:
  Loading...