днр ukr.segodnya.ua

На Донеччині звільнили від кримінальної відповідальності терориста, який співпрацював зі слідством

  На Донеччині бойовика, який здався правоохоронцям, звільнено від кримінальної відповідальності.

  Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, встановлено, що мешканець Маріуполя у листопаді 2014 року, працюючи молодшим інспектором відділу охорони Волноваської виправної колонії, вступив до лав терористичної організації "ДНР", де брав активну участь у підготовці та здійсненні низки злочинів. У березні 2015 року чоловік добровільно здався представникам Збройних Сил України та зізнався в протиправній діяльності в інтересах терористичної організації "ДНР".

  В подальшому у ході досудового розслідування, громадянин сприяв розкриттю злочинів, вчинених терористами, зазначили в прокуратурі. Згідно законодавства України, особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, звільняється від кримінальної відповідальності.

  Нагадаємо, нещодавно на Луганщині суд звільнив бойовика, який добровільно здався бійцям АТО. Мешканець Свердловська з липня 2014 року приймав участь в діяльності "Объединенной армии Юго-Востока" терористичної організації "ЛНР". На початку квітня 2015 року він здався та допоміг розкрити низку злочинів банд "ЛНР".

  Попередній матеріал
  Полторак підписав наказ про покращення речового забезпечення ЗСУ
  Наступний матеріал
  Треба визнати Мінські угоди нікчемними і оголосити воєнний стан - нардеп
  Теги:
  Loading...