горить газогін 5.ua

На Донеччині загасили пожежу на підірваному газопроводі

  Пожежу на підірваному газопроводі на Донеччині загасили.

  Навколо газогону зафіксовані нерозірвані міни, тому працюють дві групи саперів, які розміновують ділянку. Про це "5 каналу" телефоном повідомив прес-офіцер Спільного центру з контролю і координації припинення вогню Руслан Семенюк.

  "Пожежу загасили, газопровід заглушили. Але не приступили до ремонту бригади унаслідок того, що були виявлені міни, які не розірвались. Зараз на цій ділянці працює дві групи саперів. І після розмінування вони дозволять провести бригадам ремонтні роботи", - повідомив Семенюк.

  Газогін поряд із Авдіївкою був пошкоджений у кількох місцях унаслідок мінометних обстрілів бойовиків. Там спалахнула велика пожежа. Стовп диму було видно за 40 кілометрів. Про постраждалих не повідомлялося. Через подшкодження газогону міста Маріуполь, Волноваха і Бердянськ залишилися без блакитного палива. На місце події виїхали ремонтні бригади. Відновлювальні роботи триватимуть 2 доби. На транзит газу в Європу, як запевнили в Укртрансгазі, цей інцидент не вплинув.

  Нагадаємо, 11 червня бойовики підірвали залізничну колію на підконтрольній їм території у Донецькій області. У Спільному центрі з контролю і координації припинення вогню констатують, що терористи руйнують інфраструктуру Донбасу.

  Попередній матеріал
  Наливайченко звільнив усе керівництво Головного управління СБУ з боротьби із корупцією
  Наступний матеріал
  Законодавство не регулює діяльність українських партизанів на Донбасі – депутат
  Теги:
  Loading...