sbu.gov.ua

На Донеччині схопили організатора інформаційної мережі терористів

  У Костянтинівці Донецької області СБУ спільно з міліцією затримала організатора інформаторської мережі терористичного угруповання "ДНР".

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  Зловмисник на прізвисько "Панкрат" був завербований у минулому році представником фейкової спецслужби терористів. Після звільнення Костянтинівки від російсько-терористичних бандформувань за завданням куратора організував і очолив групу так званого "народного сопротивления "Центр" г. Константиновка ДНР".

  Основним завданням групи, до якої входило сім осіб, був збір і передача інформації про підрозділи сил Антитерористичної операції, поширення серед місцевого населення антиукраїнської ідеології, виявлення патріотично налаштованих громадян. Зібрана інформація у вигляді щотижневих звітів передавалася членам терористичної організації "ДНР".

  Під час обшуку у резидента вилучено засоби зв'язку, комп'ютер, топографічні карти з нанесеними позиціями українських підрозділів, а також відомості про діяльність групи (списки, власноруч написані звіти).

  Крім цього, співробітники СБУ затримали поплічників "Панкрата", які підтвердили свою причетність до діяльності "групи "Центр".

  Нагадаємо, 19 жовтня на Донеччині СБУ припинила діяльність інформаторської мережі терористів "ДНР". Впродовж серпня-вересня цього року зловмисники збирали інформацію про місця дислокації та маршрути пересування Збройних сил України.

  Попередній матеріал
  Віталій Кличко: Середній українець споживає енергії у 5 разів більше, ніж середній європеєць
  Наступний матеріал
  Волинянин намагався вивезти з України історичні книги ХVІІI-ХІХ століть
  Теги:
  Loading...