фото 0629.com.ua

На Донеччині через обстріли згоріло 1405 гектарів лісу

  З 130 тис. га лісів, що були до війни у віданні Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства, на підконтрольній Україні території залишаються 80 га.

  "На нашій стороні залишилося п'ять лісгоспів і два лісництва, серед яких найбільші – Слов’янське і Краснолиманске. На окупованій території залишилося п'ять лісгоспів", – цитує начальника Донецького обласного лісового та мисливського господарства Віктора Стороженко маріупольський сайт 0629. В управлінні відзначили, що коли велися бої за Савур-Могилу, в Амвросіївському і Торезькому лісгоспах пожежами було охоплено понад 5 тис. га лісу. У Краснолиманському лісгоспі від обстрілів і пожеж постраждало майже 1200 га лісових масивів, в Слов'янському – ще 200 га.

  Віктор Стороженко уточнив, що соснові ліси горіли по п'ять-шість днів, і підпустити охоронців лісу на гасіння пожежі було неможливо через розтяжки і міни, якими були "напхані" ліси. Він також зазначив, що чимало співробітників лісництв залишилося на окупованій території. Сьогодні ці люди не отримують зарплати, але в управлінні їм допомогти наразі нічим не можуть.

  Під час бойових дій не обійшлося і без жертв серед працівників лісового господарства – є загиблі працівники Торезського і Горлівського лісгоспів. Сама контора Горлівського лісгоспу періодично піддавалася обстрілу.

  Посадовець також зазначив: у даний час лісництва області готуються до пожежонебезпечного періоду, облаштовують мінералізовані смуги, встановлюють плакати, що нагадують правила протипожежної безпеки. Також спільно з ДСНС та військовими в лісах проводиться розмінування.

  Попередній матеріал
  Україна чекає від Європи "твердих і чітких" кроків у справі звільнення Надії Савченко – Порошенко
  Наступний матеріал
  Перший випадок зараження вірусом МЕРС зафіксували у Таїланді
  Теги:
  Loading...