місія обсє 5.ua

На Донбасі ОБСЄ протягом двох діб має перевірити відсутність танків на позиціях обох сторін

  Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ протягом двох діб перевірить відсутність танків на бойових позиціях обох сторін на Донбасі.

  Командування Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), а також персонал СЦКК від України і Російської Федерації провели відеоконференцію з Александром Хугом - заступником голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ). Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України. 

  Так, у Міноборони заявили: "Упродовж наступних двох діб ОБСЄ має перевірити відсутність танків на бойових позиціях обох сторін у 15-кілометровій зоні безпеки. Це передбачено графіком виконання першого етапу відводу техніки". У відомстві також наголосили, що "у разі продовження режиму припинення вогню та відповідного підтвердження з боку ОБСЄ відведення танків обома сторонами, процес продовжиться". 

  За інформацією прес-служби відомства, учасники відеоконференції "констатували, що протягом двох діб вздовж всієї лінії розмежування не було інцидентів, які можна було кваліфікувати як порушення режиму тиші". Також сторони висловили надію, що і надалі вдасться утримати контроль над цим процесом.

  Як повідомили в Міноборони, відповідно до доповнень до Мінських домовленостей, українська сторона завершила відведення на визначені дистанції танків. "Керівник СЦКК з української сторони генерал-майор Борис Кременецький поінформував високопоставленого чиновника ОБСЄ, що Україна в повному обсязі дотримується графіка відведення і сприяє Спеціальній моніторинговій місії у виконанні усіх поставлених завдань", - йдеться в повідомленні відомства.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 6 вересня 2015 року, начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов заявив, що процес відведення озброєння калібром менше 100 міліметрів на Луганському напрямку триватиме до 17 жовтня.

  Попередній матеріал
  Україна залишається одним із важливих партнерів США та НАТО – представник Альянсу
  Наступний матеріал
  Вибори на Донбасі можуть відбутися у квітні наступного року – Луценко
  Теги:
  Loading...