mil.gov.ua

На Дніпропетровщині встановили пам'ятний знак на честь учасників АТО

  На Дніпропетровщині в селищі Радушне Криворізького району урочисто відкрили пам'ятний знак на честь мешканців цього населеного пункту - учасників Антитерористичної операції.

  Три птахи, які зображені на лицьовій стороні пам'ятника, символізують загиблих в зоні проведення АТО радушанців - Сергія Карпенка, Анатолія Іванова та Євгена Марчука. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

  У заході взяли участь керівники міської та селищної влади, військовослужбовці Криворізького гарнізону, рідні та близькі загиблих воїнів, представники громадських організацій, сотні місцевих мешканців та духовенство.

  Заступник військового комісару Криворізького районного військового комісаріату вручив військовослужбовцям відзнаку начальника Генерального штабу - нагрудний знак "Учасник АТО". Глава Криворізької районної ради нагородив грамотами військовослужбовців та рідних загиблих в зоні АТО воїнів.

  Поруч з пам'ятним знаком родичі загиблих разом з військовослужбовцями посадили дерева на згадку про своїх рідних, які віддали життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

  Нагадаємо, у Вінниці відкрили мультимедійну стелу пам'яті. На екрані, вмонтованому в гранітну основу, можна побачити фотографії вінничан, які загинули за останні два роки в боротьбі за Україну.

  Попередній матеріал
  Виступ Президента України під час Маршу Незалежності (повний текст)
  Наступний матеріал
  Президент Польщі закликав НАТО розмістити військові бази на східному флангу Альянсу
  Loading...