Назаров 5.ua

На Дніпропетровщині розпочався суд над генералом Назаровим у справі щодо катастрофи Іл-76 з десантниками

  Суд у справі генерал-майора Віктора Назарова розпочався у Павлоградському міському суді на Дніпропетровщині. Офіцера звинувачують у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49-ти військовослужбовців - торік, 14-го червня. 

  Тоді бойовики збили біля Луганського аеропорту військово-транспортний Іл-76 із групою десантників. На першому засіданні захист Назарова заявив відведення прокурора та повернення обвинувального акту. Буцімто, той некоректно склали. Судді ці вимоги не задовольнили. Сам підозрюваний, який на момент трагедії був начальником оперативного штабу АТО, усі звинувачення відкидає.

  Назаров заявляє: "На наще переконання, як підозра, яка була мені висунута, і не була конкретною, так само слідству не вистачило часу, можливостей і розуміння - обвинувальний акт також не конкретний.

  "Це перший випадок притягнення військовослужбовця такого рангу до кримінальної відповідальності. Я вважаю, що потерпілі мають слушність, вони повинні отримати хоч якийсь результат, і хтось із віших офіцерських осіб повинен за це відповісти", - наголошує адвокат потерпілих Віталій Погосян.

  Як повідомляв 5.ua, 22 березня 2015 року головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що генерал Назаров жодного разу не з'явився для ознайомлення зі справою щодо катастрофи Іл-76.

  Нагадаємо, торік 14 червня бойовики-терористи збили військово-транспортний літак Іл-76 з ракетного комплексу. Це сталося у момент, коли він заходив на посадку в аеропорту Луганська. 40 українських військових та дев'ятеро членів екіпажу, які були на борту, загинули.

  Попередній матеріал
  В Україні не проведено реформи удосконалення державних реєстрів - експерт
  Наступний матеріал
  Паризький суд відмовився зняти арешт з російського майна у Франції
  Теги:
  Loading...