алея слави 5.ua

На Чернігівщині відкрили Алею слави загиблим українським воїнам

У селищі Гончарівське на Чернігівщині, де відкрили меморіал, базується окрема гвардійська танкова бригада

На алеї встановлені пам'ятні плити 36-м військовослужбовцям, які віддали життя, захищаючи мир на Донбасі. На відкриття прийшли колеги та родичі загиблих бійців. Їм командування військової частини вручило державні нагороди. До постаментів поклали квіти та вінки. Імена українських героїв планують вписати у "Книгу пам'яті". Зберігатиметься вона у окремій гвардійській танковій бригаді.

Заступник командира 1-ої окремої гвардійської танкової бригади ЗСУ підкреслив: "Ми сьогодні презентували книгу пам'яті для того, щоб кожен хто прибуває в нашу частину могли подивитися, ознайомитися з тими героями, які в нашій пам'яті і серцях залишаться назавжди". Згадуючи одного з загиблих, він розповів подробиці: "Через півгодини, як йому змінили позиції, і на цій новій позиціїї він загинув. Їх накрили градами. Це було 5 вересня. Це був день, коли було оголошене перше неправдиве перемир'я. Але все виявилося не так". 

Як повідомляв 5.ua, 21 серпня 2015 року у Вінниці на Алеї Слави відкрили пам'ятники двом льотчикам, які загинули на Сході України.

Попередній матеріал
Саакашвілі пообіцяв організувати в Одесі виїзну сесію Мюнхенської конференції
Наступний матеріал
У Китаї одужав перший хворий на вірус Зіка
Loading...

У Києві відкрили Алею Слави на честь загиблих бійців 101-ї бригади

У Вінниці відкрили Алею слави героям АТО

Варта пам'яті в Одесі: місцеві школярі чергуватимуть на Алеї Слави

Столична прокуратура виявила розкрадання коштів на будівництві Алеї слави