похорон 5.ua

На Буковині попрощалися з бійцем АТО, який загинув поблизу Опитного

  Розвідника 93-ї механізованої бригади Степана Загребельного провели в останню путь в селі Коболчин Сокирнянського району.

  У березні 26-річного чоловіка мобілізували до війська. Бойову підготовку він пройшов у навчальному центрі "Десна" на Чернігівщині. Потому Степан Загребельний вирушив на Схід у складі 93-ї механізованої бригади. У війську отримав позивний "Кухар", бо вмів добре готувати.

  Загинув військовослужбовець 12 червня під час виконання бойового завдання поблизу Опитного на Донеччині. У старшого солдата залишилися дружина та дев'ятимісячний син Павло. Поховали воїна у його рідному селі.

  "Йому прийшла повістка. Він беззаперечно поїхав захищати нас, дітей і нашу Україну. Він мріяв дослужити, повернутися додому і виховувати свого сина. Він мені говорив, що, мама, якщо не закінчиться війна до завершення мого сроку, я обов’язково залишусь до кінця", - розповіла мати бійця Ольга Загребельна.

  "12 червня під час проведення розвідки на "БМП-2" підірвався на міні. На жаль, сталася така трагедія, що ми сьогодні знову маємо скорботний день", - сказав Валерій Мовчанюк, заступник обласного військового комісара.

  Попередній матеріал
  ДСНС повідомляє про 8 торф'яних пожеж на Київщині (список)
  Наступний матеріал
  Названо країни з найвищим рівнем якості життя (інфографіка)
  Теги:
  Loading...