фото mediarnbo.org

На Артемівському напрямку завершено відведення артилерії калібром до 100 мм

  Сьогодні, 28 жовтня, на Артемівському напрямку в зоні проведення АТО було завершено відведення артилерії калібром до 100 мм.

  Про це повідомляється на сторінці прес-центру у Facebook.

  "Сьогодні у зоні проведення АТО відведено артилерію калібром до 100 мм на Артемівському напрямку. Завтра, відповідно до плану, дане озброєння буде відведено на іншому напрямку", - ідеться в повідомленні.

  Загалом день 28 жовтня на Донбасі минув без порушень Мінських домовленостей. Українські сапери завершили роботу на ділянці високовольтних ліній Вуглегірська ТЕС  – Михайлівка. Далі там працюватимуть електрики.

  Крім того, у прес-центрі АТО повідомили, що за сприяння представників цивільно-військового співробітництва, у Мар’їнці облаштовуються місця для проживання ремонтних бригад організації АДРА, які будуть відновлювати пошкоджені будинки в місті.

  "Проводиться збір інформації, її аналіз та передача до представників організації КАРІТАС щодо об’єктів, які потребують негайного ремонту та зазнали пошкодження внаслідок обстрілів", - зазначають в соцмережі. 

  Нагадаємо, минулої доби в зоні АТО була зафіксована одна провокація з боку бойовиків, унаслідок якої отримав поранення український військовий.

  Попередній матеріал
  Кремль наказав усім українцям на території РФ з'явитись до міграційної служби
  Наступний матеріал
  Український Іл-76 повернувся з навчань НАТО
  Теги:
  Loading...