mignews.com.ua

Муженко: З 1 січня планується підвищення зарплат військовим ЗСУ

  З 1 січня 2016 року планується підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України.

  Про це повідомив армійцям в зоні проведення АТО начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, передає прес-служба Міноборони.

  "Основні кількісні показники: військовослужбовець служби за контрактом – 7 тис., командир бригади – 14 тис., комбат – 12 тис., командир роти – 10 тис., командир взводу – 9 тис.", - сказав він і наголосив, що такі цифри орієнтовні.

  Крім того, начальник Генштабу зауважив, що у зв'язку із підвищенням грошового забезпечення виникає питання про збільшення коефіцієнта виплат учасникам бойових дій у зоні проведення Антитерористичної операції. "Мій особистий підхід, Генерального штабу, що ця надбавка не повинна бути за коефіцієнтом 2 чи 3, вона повинна бути фіксованою сумою, яка однаково виплачується солдату чи офіцеру", - зазначив Муженко.

  Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, мінімальна зарплата військового має бути не менше 7 тис. грн, інакше мотивації підписувати контракт не буде.

  Попередній матеріал
  У Дружківці на Донеччині у під'їзді багатоквартирного будинку вибухнула граната
  Наступний матеріал
  У Кривому Розі втретє відбулося народне віче проти фальсифікацій на виборах
  Теги:
  Loading...