5 канал

Можливість не допустити нової ескалації насилля з боку РФ є - Філіпчук

  Зараз є ще можливість не допустити нової ескалації насилля, і перейти до обговорення суті проблем щодо вирішення збройного конфлікту між країною-агресором та Україною.

  Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук.

  "Зараз є ще можливість не допустити нової ескалації насилля, і перейти до обговорення суті проблем (невиконання Мінських домоленостей - 5.ua)…це питання дійсно для дипломатичної вишуканої гри на найвищому рівні чи у форматі Росія-Захід, де Україна є повноцінним учасником цих переговорів, оскільки ми маємо гарантії безпеки з боку усіх країн, постійних членів Ради безпеки. Це і дипломатія на рівні Путін-Порошенко, коли потрібно дійсно переходити до обговорення і питання Криму, і питання довготермінового способу співіснування України і Російської Федерації", - сказав він.

  Нагадаємо, сьогодні, 26 серпня, в Мінську проходить засідання учасників Тристоронньої контактної групи. На порядку денному - виконання всіх складових Мінського угоди. Зазначимо, що Україна звинувачує проросійських бойовиків у порушенні Мінських угод, наводячи факти застосування ними зброї калібром понад 100 мм.

  Попередній матеріал
  Бійці АТО перехопили істеричні переговори російських терористів під Горлівкою після удару ЗСУ
  Наступний матеріал
  У Харкові пікетують генконсульство Росії на підтримку Сенцова і Кольченка
  Теги:
  Loading...