5 канал

Мотузяник: Зараз існує велика ймовірність, що бойовики розпочнуть активні дії

У штабі АТО не фіксують зменшення кількості бойовиків або зменшення російсько-терористичних військ і російських підрозділів на українському кордоні.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Звичайно, зараз існує надзвичайно велика імовірність того, що бойовики можуть розпочати якісь певні активні дії зі свого боку. Ми знаємо про велике скупчення російських військ на наших кордонах", - сказав він.

За словами Мотузяника, у випадку необхідності відведена силами АТО техніка в надзвичайно короткий термін буде повернута на лінію оборони.

"Оці місця, куди відведена ця техніка, облаштовані таким чином, що у випадку наступу ворога, в надзвичайно короткі терміни ця зброя буде повернута на лінію оборони, аби дати гідну відсіч бойовикам на їх провокативні дії. Тобто ми готові абсолютно і повністю до будь-якого розвитку ситуації і все озброєння, яке необхідно буде нам, в залежності від того, якими силами можливий наступ з боку бойовиків, ми все забезпечимо і дамо гідну відсіч ворогу", - запевнив речник АП з питань АТО.

Він також додав, що на сьогоднішній день зменшення кількості бойовиків, російсько-терористичних військ і російських підрозділів на нашому кордоні не фіксується.

Нагадаємо, за даними штабу АТО, сьогодні, 3 листопада, російські окупанти уже 10 разів обстріляли українські позиції.

Попередній матеріал
Сьогодні російські окупанти уже 10 разів обстріляли українські позиції – штаб АТО
Наступний матеріал
Донецьким школярам скоротили уроки – бо ватажки "ДНР" розікрали виділені Кремлем гроші на опалення
Теги:
Loading...