mil.gov.ua

Місія ОБСЄ відкриває ще дві патрульні бази біля лінії розмежування

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні відкриває дві передові патрульні бази в Донецькій області - в Красноармійську і Світлодарську.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті ОБСЄ.

  "Нові передові патрульні бази СММ покращать наші можливості з моніторингу, дозволяючи нам швидше реагувати на повідомлення про інциденти. Крім того, це вкотре допоможе мотивувати підписантів більш ефективно виконувати взяті на себе зобов'язання у рамках Мінських угод", - сказав Перший заступник Голови СММ Александр Хуг.

  Передові патрульні бази відрізняються від офісів або представництв СММ тим, що вони розташовані поблизу лінії розмежування і дають Місії змогу розмістити невелику кількість спостерігачів, які перебувають у цілодобовому режимі в цих районах. Ротація спостерігачів буде проводитися щотижня.

  СММ прагне відкрити передові патрульні бази по обидва боки від лінії розмежування з метою забезпечення ефективного моніторингу в рівному співвідношенні.

  У повідомленні також ідеться, що враховуючи сьогоднішні відкриття, СММ тепер матиме передові патрульні бази в таких місцях: чотири в районах, що контролюються урядом - у Волновасі, Красноармійську, Світлодарську (Донецька область) і в Новоайдарі (Луганська область); а також у трьох районах поза урядовим контролем - у Стаханові (Луганська область), Горлівці і в Дебальцевому (Донецька область).

  Як повідомляв 5.ua, 12 січня 2016 року ОБСЄ встановила камери спостереження у Широкиному.

  Попередній матеріал
  Рятувальники знайшли лижника, який зник у горах
  Наступний матеріал
  В Одесі з'явився трамвай для пасажирів з особливими потребами
  Теги:
  Loading...