5 канал

Мінсоцполітики направило кошти на закупівлю 633 квартир для сімей загиблих у зоні АТО бійців

  Держава виділила 300 млн грн на закупівлю житла для військовослужбовців АТО.

  Про це на брифінгу щодо соціального захисту учасників АТО повідомив заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко.

  "Міністерство соціальної політики є розпорядником коштів, які направляються у вигляді субвенцій на закупівлю житла для військовослужбовців - це 300 млн, які пропорційно виділяються протягом року до 31 грудня. За рахунок цих коштів планується закупити 633 квартири для сімей загиблих", - сказав він.

  За його словами, в деяких областях вже закуплено квартири для передачі родинам загиблих в АТО або інвалідам I та II групи.

  "На сьогоднішній день ми маємо інформацію про те, що області розпочали відповідні процедури і почали закупівлю. Так, наприклад, в Житомирській області закуплено 16 квартир для передачі сім'ям загиблих або інвалідам I та II групи. В Закарпатській області закуплено 7 квартир, в Миколаївській області - 5 квартир, в Дніпропетровській області - 18 квартир, в Київській області - 32 квартири", - зазначив заступник міністра.

  Нагадаємо, у госпіталях і лікарнях нині проходять лікування 147 бійців, які отримали поранення в ході проведення Антитерористичної операції.

  Попередній матеріал
  У Полтавській області на газовій свердловині сталася аварія – ДСНС
  Наступний матеріал
  На Донеччині відкрили ще один гуманітарно-логістичний центр
  Теги:
  Loading...