Маркіян Лубківський / Facebook

Міноборони РФ офіційно відхрестилося від затриманих на Донбасі ГРУшників

  Міноборони РФ заявило, що затримані під Щастям на Луганщині "бійці ГРУ" Олександр Александров та Євген Єрофєєв приїхали на Донбас, вже звільнившись з російської армії.

  Така відповідь від російського військового відомства отримав правозахисник, директор проекту "Громадянин і армія" Сергій Кривенко, який відправив запит у червні, повідомляє "Радіо Свобода". Після затримання Александров і Єрофєєв заявили, що є діючими військовослужбовцями, але Міноборони Росії ці дані спростувало. У відомстві зазначили, що "на момент свого затримання" Александров і Єрофєєв вже звільнилися зі Збройних сил РФ. Після цього затримані заявили, що не звільнялися з лав ВС.

  У середині червня Александров сказав, що на території України зараз він хотів би бути в статусі військовополоненого, а не терориста або найманця. "Все-таки виконував наказ", - зазначив він. Затриманий додав, що не проти подати позов проти Міноборони РФ. "Не думаю, що складе труднощів довести, що я є військовослужбовцем. Можна відправити запити, дістати підтверджуючі документи", - сказав він.

  Українська влада звинувачує Александрова і Єрофєєва за статтею про участь у терористичній діяльності. У травні суд у Києві заарештував їх на два місяці. 10 червня Апеляційний суд Києва відхилив скаргу захисту Єрофєєва на рішення Шевченківського райсуду про його арешт.

  Попередній матеріал
  Деякі ЗМІ активізувалися під час подій у Мукачевому, граючи в інтересах Кремля – експерт
  Наступний матеріал
  Носорогів оснастять відеокамерами для захисту від браконьєрів
  Теги:
  Loading...