Чорнобай 5.ua

Міноборони: Майже 1400 вибухових пристроїв знешкодили українські сапери за минулий тиждень

  Від початку проведення Антитерористичної операції українським захисникам вдалося деактивувати понад 20 тис. вибухівок та мін, закладених російсько-терористичними формуваннями.

  Про це повідомив речник вітчизняного Міністерства оборони Олексій Чорнобай на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

  "Українські військовослужбовці в зоні АТО продовжують очищення території від мінно-вибухових предметів, залишених терористами. За минулий тиждень інженерно-саперні підрозділи Збройних сил України знайшли та знешкодили 1375 мінно-вибухових предметів. Всього з початку проведення Антитерористичної операції військовими саперами було знешкоджено 20 тис. 284 мінно-вибухових пристрої", - повідомив Чорнобай.

  Нагадаємо, 30 липня відбулася презентація спільного проекту ДСНС України та ОБСЄ "Допомога урядові України в очищенні території на Сході України від залишків війни", донором якого виступила Федеративна Республіка Німеччина. Реалізація Проекту триватиме півтора роки, і впродовж цього часу уряд Німеччині виділить близько 995 тис. євро задля закупівлі сучасного обладнання для піротехніків ДСНС, які проводять на сході України роботи з розмінування та очищення територій від боєприпасів.

  Попередній матеріал
  Посла Росії в Туреччині повторно викликали "на килим" до міністра закордонних справ
  Наступний матеріал
  Гройсман відкрив засідання ВР: зареєстровано 295 нардепів
  Теги:
  Loading...