Чорнобай 5.ua

Міноборони: 113 бійців перебувають у військових шпиталях та 31 лікується за кордоном

  Натепер 113 військовослужбовців перебувають у військових госпіталях. Крім того, 31 боєць перебуває на лікуванні за кордоном.

  Такі цифри назвав речник Міністерства оборони Олексій Чорнобай на брифінгу у Києві.

  Водночас, за даними Міноборони, статус учасника бойових дій отримали майже 78 тис. українських захисників - це станом на середину липня цього року. Речник зазначив, що військовослужбовцям продовжують виплачувати винагороди за звитяги і підбиту ворожу техніку.

  "Наразі за участь у бойових діях і підбиту ворожу техніку військовослужбовцям виплачено суму, що перевищує 78,5 млн грн. Зазначені грошові винагороди отримали більше 17 тис. військовослужбовців Збройних сил", - повідомив Чорнобай.

  Також, за його словами, українці від початку Антитерористичної операції переказали на рахунки Міноборони понад 160 млн грн, з них 6 млн цього року. Усе це в межах акції "Підтримай українську армію". Більшість благодійних коштів спрямовують на матеріально-технічне оснащення війська.

  Нагадаємо, у Міноборони повідомили, що понад 1700 зразків озброєння надійшло цього року до підрозділів ЗСУ за держзамовленням. 

  Попередній матеріал
  Учені з'ясували, що старші діти в середньому розумніші, а молодші здоровіші
  Наступний матеріал
  У Генпрокуратурі заявили про 270 покараних за злочини проти Майдану
  Теги:
  Loading...