Міноборони

Міністри оборони Швеції та Литви засудили агресію Росії щодо України

Офіційний Стокгольм налаштований на тісніше співробітництво з Києвом

Агресію Росії на Сході України та в Криму засудили міністри оборони Швеції та Литви, які з офіційним візитом прибули до Києва.

Чільник шведського оборонного відомства Петер Хулквіст запевнив, що офіційний Стокгольм налаштований на тісніше співробітництво з Україною. Зокрема шведські військові вже беруть активну участь у спільних навчаннях, як на полігонах в Україні, так і в інших країнах.

"Сьогодні урядом моєї країни було ухвалено рішення про виділення півтора мільйона шведських крон на подальше військове співробітництво з Україною. Крім того ми будемо долучатися до реалізації багатьох інших проектів, які ініціює Міністерство оборони України. Зокрема, у медичній сфері", - заявив міністр.

Міністр оборони Литви Юозас Олекас зазначив, що "цей візит є свідченням не тільки політичної, але й практичної допомоги, яка наразі надається Україні у її боротьбі за територіальну цілісність та незалежність".

Своєю чергою, український міністр Степан Полторак запевнив, що Київ дотримується північноатлантичного курсу.

Попередній матеріал
Обама затвердив нові санкції проти КНДР
Наступний матеріал
Російські окупанти знову атакують Мар'їнку – ЗМІ
Теги:
Loading...

Порошенко: В Україні немає громадянської війни, є агресія Росії

Військова прокуратура збирає докази російської агресії на Сході України для міжнародних організацій

Збройні сили РФ разом із бойовиками проводять активну підготовку до агресивних бойових дій проти нашої країни - Турчинов

Від початку російської агресії на Донеччині загинуло 49 дітей