mil.gov.ua

Міністр оборони відвідав поранених бійців АТО, які лікуються у США

24 вересня, у рамках візиту до США міністр оборони України відвідав військово-медичний центр ЗС США імені В.Ріда та зустрівся з директором медичного закладу генерал-майором Джефрі Кларком.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. Степан Полторак ознайомився із можливостями військово-медичного центру щодо лікування та реабілітації військовослужбовців після отримання важких поранень. Під час перебування у медичному закладі міністр оборони відвідав поранених під час АТО українських військовослужбовців, які лікуються у цьому закладі.

Степан Полторак нагородив військовослужбовців нагрудними знаками та грошовими преміями за мужність та героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань в ході АТО.

Нагадаємо, розпочався робочий візит Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака до США. У ході візиту міністр оборони України зустрінеться зі своїм колегою міністром оборони США, із заступником держсекретаря США, а також візьме участь у форумі "Триваюча боротьба України за свою свободу".

mil.gov.ua

mil.gov.ua

 

Попередній матеріал
Рубан: Порошенко точно матиме зустріч з Байденом на Генсамблеї ООН
Наступний матеріал
Гарань: "Якщо санкції будуть продовжені, Путіну буде непереливки"
Теги:
Loading...