Фото із відкритих джерел

Мешканцям Донецької та Луганської областей доправлять гуманітарну допомогу - ДСНС

  8 жовтня 2015 року рятувальники ДСНС доставлять Урядову гуманітарну допомогу для жителів Донецької та Луганської областей.

  Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

  За інформацією відомства, з міста Харків на Схід України будуть відправлені "6 вантажівок з продовольчою гуманітарною допомогою. Всього буде доставлено 60 тис. банок рибних консерв та 80 тонн вершкового масла, які виділені з державного резерву країни".

  Також у ДСНС України розповіли, що у м. Маріуполь Донецької області буде доправлено 1 машину, у м. Краматорськ Донецької області – 2 машини, у м. Севєродонецьк Луганської області – 3 машини.

  "Гуманітарна допомога буде передана до Донецької обласної державної адміністрації та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації для подальшого розповсюдження серед місцевого населення. Координуватиме процес відправки вантажівок на Схід України керівництво ДСНС України", - підсумували у відомстві.

  Як повідомляв 5.ua, 25 вересня 2015 року бойовики не пускали в Донецьк 8 вантажівок з гуманітарною допомогою від Червоного Хреста.

  Попередній матеріал
  Сирійська війна: російська пропаганда пробила нове моральне дно
  Наступний матеріал
  Від лінії розмежування на Луганщині відведені перші танки
  Теги:
  Loading...