Фото з Twitter @Levko_Stek

Матеріали щодо російських ГРУшників направлені до Апеляційного суду Києва

  Голосіївський районний суд Києва своєю ухвалою направив матеріали кримінальної справи за обвинуваченням ГРУшників Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова до Апеляційного суду Києва.

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна". Апеляційний суд, у свою чергу, передасть документи до Вищого спецсуду з розгляду цивільних кримінальних справ для визначення підсудності.

  Таке рішення ухвалив Голосіївський райсуд Києва у вівторок вранці, 29 вересня, після розгляду заяви захисту спецназівців про порушення підсудності розгляду матеріалів.

  Адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська і адвокат Александрова Костянтин Кравчук висловили переконання, що матеріали справи повинні розглядатися в Новоайдарському суді, оскільки події, які інкримінують російським спецназівцям, відбулися саме в тій місцевості. У свою чергу сторона обвинувачення наполягає на тому, що за місцем подій, що відбулися, неможливе проведення засідань суду у зв'язку зі складною обстановкою з безпекою.

  Нагадаємо, Єрофєєва і Александрова українські військові схопили, коли ті у складі диверсійної групи намагалися перейти на територію України. Під час того бою загинув один з українських захисників.

  Міноборони Росії заявило, що зазначені громадяни є військовими, але нині не служать у Збройних силах Російської Федерації. Міністр юстиції Росії Олександр Коновалов заявив, що про обмін Єрофєєва і Александрова на Надію Савченко можна домовитись через дипломатичні канали.

  "Питання не в обміні. Я роблю все, що можу, щоб повернути українських героїв додому. І мені це вдасться, бо у мене є підтримка українського народу та солідарність міжнародного співтовариства. Але різниця між цими людьми величезна", - заявив Президент України Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Поліцейські затримали пасинка Фірташа, який вісім років перебував у міжнародному розшуку
  Наступний матеріал
  У Маріуполі підліток постраждав від вибуху
  Теги:
  Loading...