vk.com / Геннадий Мохненко

Маріупольці почали розбирати завали в Сартані, не чекаючи допомоги влади

Після обстрілу селища Сартана на допомогу мешканцям прийшли небайдужі люди.

Останні новини з місця чергового злочину російських окупантів повідомив на своїй сторінці пастор місцевої протестантської церкви Геннадій Мохненко. Після обстрілу Сартани він з прийомними синами прибув на місце і долучився до розбору завалів та ліквідації наслідків ворожого обстрілу. "Ми приступили до посильної для нас роботі – розбирали завали, наводили порядок, сортували і виносили будівельне сміття", – написав Мохненко.

Побачене явно справило на священика сильне враження: "Людське волосся, що висить на стелі, і мокрі плями, що залишилися від людей на стінах, безумовно, назавжди залишаться в пам'яті пацанів, які були сьогодні разом зі мною на лінії вогню... Всім християнам, які ще не розуміють, що мовчання перед лицем очманілого від крові ФСБшного тирана злочинне – привіт від нашої команди... Кремлівська нечисть, яка розв'язала і веде цю війну (я сьогодні виколупував закривавлені осколки путінських, російських мін з маркуванням) – не від Бога .. Від чорта", – емоційно написав панотець.

Він також оприлюднив фото розбору завалів у Сартані. На світлинах присутні також представники ДСНС та газової служби, а також місцеві мешканці.

Попередній матеріал
Астрофізики з 13 країн з'їхалися на конференцію в Одесі
Наступний матеріал
Шокін дав команду розслідувати бійку в нічному клубі за участі високопоставленого прокурора
Теги:
Loading...