Український кризовий медіа центр

Лисенко: Відведення силами АТО мінометів калібром менше 120 мм на Донеччині розпочнеться 5 листопада

  Сьогодні, 2 листопада, співробітники ОБСЄ розпочинають звіряти відведені гармати калібром до 100 мм на Донецькому напрямку з раніше складеними списками.

  Про це на брифінгу повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО, полковник Андрій Лисенко, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Сьогодні співробітники ОБСЄ розпочинають звіряти відведені гармати калібром до 100 мм на Донецькому напрямку з раніше складеними списками. Вчора українська сторона повністю відвела артилерію цього калібру на відстань 15 км від лінії розмежування. Процес верифікації артилерійських систем триватиме 2 дні. З 5 листопада розпочнеться відведення мінометів калібру менш ніж 120 мм у Донецькій області, його планують завершити 8 листопада", - сказав він.

  За словами Лисенка, бойовики порушують режим припинення вогню, сили АТО несуть санітарні втрати, але відведення озброєнь відбувається без зривів.

  "Представники ОБСЄ фіксують зразкове виконання українською стороною графіка відведення. Є питання до супротивника, але відповіді на них мають дати спостерігачі", - наголосив речник АП з питань АТО.

  Нагадаємо, за даними керівника групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука, бойовики повертають мінометні системи на вихідні позиції на передньому краї. 

  Попередній матеріал
  У Донецькій області СБУ викрила протиправну схему ухилення від сплати податків
  Наступний матеріал
  ЦВК опублікувала результати першого туру виборів міського голови у Дніпропетровську
  Теги:
  Loading...