socportal.info

Лисенко: Бойовики за допомогою російського спецобладнання розсилають українським бійцям провокативні SMS

  За допомогою спецобладнання та фахівців з Росії бойовики "ламають" мережу ретрансляційних вишок операторів стільникового зв’язку, підключаються до неї та розсилають українським військовослужбовцям сепаратистські SMS-повідомлення.

  Про це нас брифінгу в Києві заявив речник Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко, повідомляє УНІАН.

  Він зауважив, що на передовій триває інформаційно-пропагандистська війна. "На мобільні телефони українських військовослужбовців надходять SMS-повідомлення сепаратистського та деморалізуючого змісту", - наголосив Лисенко.

  За допомогою спеціального обладнання та програмного забезпечення, за його словами,  бойовики "ламають" мережу ретрансляційних вишок операторів стільникового зв'язку та підключаються до неї. Згодом, коли в зоні покриття з’являються номери, які раніше не реєструвалися в цьому районі, програма-робот автоматично надсилає на телефон відповідного абонента SMS-повідомлення антиукраїнського пропагандистського змісту. "Зрозуміло, що для розсилки такого спаму на окуповані території прибуло спеціальне обладнання та фахівці з Росії", - підкреслив Лисенко.

  Як повідомляв 5.ua, у вересні 2014 року СБУ заявляла, що з Москви українцям масово надсилаються SMS із вірусом. 

  Попередній матеріал
  У Щасті правоохоронці виявили схованку з боєприпасами
  Наступний матеріал
  СБУ затримала військовослужбовця ЗСУ, який намагався продати боєприпаси (відео)
  Теги:
  Loading...