Лукашенко politikus.ru

Лукашенко: Якщо не зупинити кровопролиття на Донбасі, то цей конфлікт може призвести до нової світової війни

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що якщо не зупинити кровопролиття на Сході України, то конфлікт на Донбасі може призвести до нової світової війни.

  Про це він сказав під час виступу на саміті щодо прийняття Цілей сталого розвитку в рамках Генеральної Асамблеї ООН, передає "УНІАН".

  "Українська криза... Якщо не зупинимо кровопролиття в Європі, братовбивчу бойню, допустимо ескалацію цього конфлікту, жарко буде всьому цивілізованому світу. Вибачте мене, зробимо ще один крок до глобального конфлікту, а можливо до нової світової війни, вже в центрі цивілізованого і розвинутого світу", - сказав Лукашенко.

  Він також зазначив, "невже вступивши в нове тисячоліття, ми так і не зрозуміли якими крихкими є мир і людська цивілізація?". Президент Білорусі вважає, що світ "прийшов до саміту (70-ї сесії Генасамблеї ООН – 5.ua) роз'єднаним, розділеним як ніколи за останні три десятиліття".

  "Планету потрясають численні збройні конфлікти, терористичні акти. Сумно те, що зростання глобальних загроз не знаходить адекватної відповіді", - підкреслив Лукашенко.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в АТО тиша: на початку доби бойовики здійснили кілька провокацій на Артемівському напрямку
  Наступний матеріал
  Папа Римський у Філадельфії відвідав в'язницю
  Теги:
  Loading...