YouTube

Лінія розмежування прозора, диверсанти можуть обійти будь-який блокпост сил АТО – Тимчук

  У тактичних тилах сил Антитерористичної операції зростає загроза диверсійно-терористичної війни.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє координатор групи "Інформаціний спротив" Дмитро Тимчук. За його словами, у тилах українських позицій наростає кількість обстрілів і випадків мінування місцевості силами ДРГ бойовиків. "Фактично лінія розмежування прозора, обійти будь-який блок-пост сил АТО для групи підготовлених диверсантів не складає труднощів", - зазаначається в повідомленні.

  На думку Тимчука, у районах, що примикають до території, підконтрольній терористам з "ДНР", ситуацію ускладнює позиція керівництва ДонОГА щодо спрощення пропускного режиму в зоні АТО. Він переконаний, що у зв'язку з цим, стає актуальною загроза перенесення "диверсійної війни" в оперативно-тактичні тили сил АТО, що зробить уразливими органи військового управління, комунікації та систему логістики українських військ.

  Так, за даними координатора групи "Інформаційний спротив", пересування підрозділів терористів і їхньої бойової техніки наразі відбувається в районі Тельманового, там на південний напрямок перекинуто до 60 бойовиків на вантажному автотранспорті і двох БТР-80 і однієї БМП-1. Також зафіксовано 4 установки РСЗВ, що рухаються в бік Моспиного, на захід Іловайська. Поблизу ж самого Моспиного зафіксовано бронегрупу з 18-20 танків.

  Крім того, терористи перекинули свої сили у район східної частини Горлівки, а північніше Луганська до Металіста і до Станиці Луганській бойовики продовжують перекидання ББМ по 2-3 одиниці. "На даний момент перекинутий вже з механізований батальйон з 1-2 ротами танків (все це поки розтягнуто від Миколаївки до Веселої Гори, діють групами по 3-4 танка, іноді додають до 3-4 ББМ)", - додав він.

  Попередній матеріал
  У Південній Кореї зафіксували вже сьому смерть від вірусу МЕРС
  Наступний матеріал
  Пожежа на нафтобазі під Києвом: шість постраждалих (оновлена інформація)
  Теги:
  Loading...