5.ua

Київрада створила комісію для допомоги бійцям АТО, а Кличко дав грошей

  Тимчасову контрольну комісію з питань забезпечення киян, які беруть участь в Антитерористичній операції на Сході країни, створила Київрада.

  Туди увійшло 9 депутатів, які опікуватимуться потребами військових. Нині містян, задіяних в АТО, нарахували більше 2 тисяч. Головне ж завдання комісії – залучати кошти інвесторів та благодійників для забезпечення потреб силовиків. Така депутатська група стане своєрідним посередником між волонтерськими внесками і військовими. Зокрема, комісія надаватиме благодійникам інформацію про потреби бійців, а ті вже закуповуватимуть все необхідне. Про надану допомогу бійцям АТО депутати звітуватимуть протягом півроку. Свій внесок зробить і міський голова, який повідомив, що до нього із таким проханням звернулись військовики.

  Віталій Кличко оцінив необхідну суму у 3 мільйони гривень. Оскільки таких грошей в бюджеті не передбачено, він разом із братом Володимиром вирішив дати свої власні. "Ми всі розуміємо, нас потрібно зараз стабілізувати і цілісність і незалежність України, тому ми допомагаємо" – підкреслив столичний голова.

  Також Віталій Кличко дав доручення секретарю Київради до 8 липня створити робочу групу щодо Біличанського лісу в СМТ Коцюбинське. Туди мають увійти громадські активісти. Мер запевнив: столична влада гарантує – жодна ділянка лісу не відійде до складу селища.

  Попередній матеріал
  Одеса попрощалась із загиблим від кулі снайпера майором ЗСУ
  Наступний матеріал
  Путін закликав світ боротися з "відродженням нацистської ідеології"
  Теги:
  Loading...