Кучма 5.ua

Кучма: Без Мінських угод Україна втратила би значно більше людей і територій

  Представник України в тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма вважає, що Мінські угоди сприяли деескалації військових дій.

  "Щоб об'єктивно оцінити значення тристоронньої контактної групи і перших Мінських угод, достатньо згадати ситуацію кінця літа 2014 року. Передусім, це Іловайська трагедія, після якої у нас досі рахують втрати", - зазначив другий Президент України в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

  "Без Мінська-1 ми б втратили набагато більше і території, і людей", - заявив Кучма. Він зазначив, що деякі політики, міркуючи на цю тему, "вдалися до відвертої підміни понять і фактів".

  "А найбільш завзяті "ура-патріоти" добалакалися до того, що "коли б не Мінські домовленості, то Україна давно б звільнила Донбас". Вони, напевно, забули, в яких умовах підписувалися і "Мінськ-1", і "Мінськ-2", забули про Іловайськ, про Дебальцеве", - сказав представник України в тристоронній контактній групі.

  "Саме завдяки Мінським угодам вдалося зупинити ескалацію війни з непередбачуваними наслідками", - підкреслив Кучма.

  Нагадаємо, 24 серпня Президент України Петро Порошенко за підсумками переговорів з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом заявив, що альтернативи Мінському процесу не існує. "Ми чітко декларуємо, що на сьогоднішній день, на жаль, саме Російська Федерація і підтримувані нею бойовики становлять єдину загрозу для відновлення миру і стабільності в регіоні", - наголосив Президент України.

  Попередній матеріал
  Apple, Google та інші гіганти Силіконової долини заплатять $415 млн за незаконну ідею Джобса
  Наступний матеріал
  Безпрецедентний книжковий проект газети "День" на Форумі видавців у Львові
  Теги:
  Loading...