facebook.com/ato

КПП "Лисичанськ" можуть закрити у разі зростання обстрілів з боку бойовиків – штаб АТО

Українські військовослужбовці перевірили ситуацію із роботою контрольно-пропускного пункту "Лисичанськ"

Про це повідомляє прес-служба штабу АТО. Бійці зауважили, що внаслідок загрози зростання кількості обстрілів можуть закрити КПП, щоб убезпечити місцевих мешканців, як це раніше вже відбулося із пунктом пропуску у Зайцевому.

В штабі АТО розповіли, що водночас, розглядають можливість й відкрити ще один контрольно-пропускний пункт у Золотому. Щоправда, за умови повної відсутності атак з боку бойовиків.

"Люди, звичайно, почали сприймати більш природно тому, що коли заїхали тут і місцевих жителів було дуже мало, пересування було дуже слабеньке. Люди зараз почали не боятися, стрільби менше стало", - відзначають військові на КПП.

"400 метрів за цією посадкою вже позиції сепаратистів. Щоночі, щовечора і вдень часто буває, вони перестрілювалися один з одним. Час від часу прилітають випадкові кулі, максимум це з кулемета і зі снайперської гвинтівки працюють", - додають військові.

Як повідомляв 5.ua, від 3 лютого пропускний пункт "Зайцеве" тимчасово закритий через загострення ситуації і збільшення обстрілів з боку бойовиків.

Попередній матеріал
Олега Сенцова етапують до Якутії
Наступний матеріал
Армія Асада наступає у напрямку кордону з Туреччиною
Теги:
Loading...

Жебрівський: Окрім КПП "Зайцеве" ситуація напружена довкола ще двох КПП на Донеччині

Прикордонники оприлюднили відео вчорашнього обстрілу КПП "Мар'їнка"

"Лікарі без кордонів" облаштували медичний пункт поблизу КПП "Майорськ"

Відсьогодні пропускний пункт "Зайцеве" тимчасово закритий - Держприкордонслужба