тристороння контактна група ZN.ua

Контактна група погодилася відновити роботу КПП на лінії зіткнення на Донбасі - Сайдік

  Робоча група з гуманітарних питань Контактної групи по Україні погодилася з необхідністю створення умов для відновлення пропускного режиму на лінії розмежування на Донбасі.

  Про це повідомив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, передає "Інтерфакс-Україна". "Група прийшла до єдиної думки про необхідність створення умов для відновлення роботи КПП через лінію розмежування у Луганській області. Вона зараз закрита для руху мирного населення", - сказав Сайдік.

  Крім того, підгрупа з політичних питань Контактної групи продовжить роботу над питаннями особливого статусу Донбасу та внесення поправок до Конституції України, заявив Мартін Сайдік.

  "Група продовжить роботу над питанням особливого статусу, виборів і внесення поправок до Конституції України", - зазначив він.

  Нагадаємо, 3 серпня в білоруській столиці відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з України. Після завершення засідання Тристоронньої контактної групи, її учасники зустрілися з представниками терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР".

  Попередній матеріал
  МЗС: Херсонес залишатиметься українським внеском у скарбницю ЮНЕСКО
  Наступний матеріал
  Тристороння контактна група продовжує роботу в Мінську
  Теги:
  Loading...