zaxid.net

Комітет Парламентської асамблеї НАТО підтримав резолюцію "Солідарність з Україною" - Найєм

  Комітет цивільного вибору безпеки Парламентської асамблеї НАТО підтримав резолюцію "Солідарність з Україною", відкинувши правки, які пропонували німецькі делегати, що пом'якшували формулювання на засудження агресивної політики Росії щодо Донбасу.

  Про це повідомив член української делегації, народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook.

  "У нас це вийшло. Резолюція Парламентської асамблеї НАТО "Solidarity with Ukraine" була прийнята в повному обсязі, з урахуванням всіх правок і протестів української делегації. Жоден аргумент колег з Бундестагу про те, що в документі не варто згадувати анексію Криму або видалити з тексту слова "Russian-backed separatist forces" не були почуті. Німецька делегація була розгромлена виступами представників США, Франції, Польщі і, в першу чергу, України", – йдеться у повідомленні.

  Найєм додав, що єдина поправка німецьких делегатів, яка була прийнята, стосувалася зміни написання прізвища та імені українського режисера Олега Сенцова з "Oleg Sentsov" – на українську "Oleh Sentsov".

  Нагадаємо, як заявляв Генсек Альянсу Єнс Столтенберг, НАТО не змінить своєї позиції щодо Росії, навіть через боротьбу з ІД.

  Попередній матеріал
  Вибори у Білорусі відбулися - опівдні явка склала більше 50%
  Наступний матеріал
  Новий закон про державне фінансування партій зменшить корупцію у політичних силах - Парубій
  Теги:
  Loading...