Facebook / Правий Сектор

Комбат "Правого сектора": Частина бійців перейде до штатного спецпідрозділу СБУ

  Частина добровольчого корпусу "Правий сектор" стане штатним підрозділом у складі СБУ.

  Про це заявив журналістам командир п'ятого окремого батальйону ДУК з позивним "Чорний", передає Hromadske.tv.

  За його словами, це дасть можливість добровольцям легалізуватися. А це означає, що вони отримають статус учасника АТО, законну зброю, постійну зарплату і можливість постійного перебування на передовій. Комбат заявив, що формування штатного підрозділу в СБУ не відбуватиметься швидко, тому що стандартний відбір кожного бійця триває півроку. Щоправда, за словами "Чорного", в СБУ погодились скоротити цей термін до двох місяців.

  "Це було важке рішення, тому що ми розуміємо, що це ще одна причина для того, щоб нам закиди різні робити, що, мовляв, "Правий сектор" - СБУшники, і ми говорили, що вони такі, а ви не вірили, а на Майдані вони були сформовані СБУ чи ФСБ - це на совісті тих людей. Я думаю, що служба для наших хлопців в ЦСО "А" СБУ - це не найгірший, а найкращий варіант з тих, що ми можемо запропонувати. Якщо ви подивитесь на вимоги, які висуваються до кожного бійця, а це найелітніший підрозділ, який є в Україні, якщо вони будуть там служити - то це честь для нас. Той, хто хоче воювати, для того є шанс постійно бути на передовій, тому що 6-й підрозділ постійно в зоні проведення АТО", - повідомив командир батальйону.

  Водночас, підкреслив комбат, ніхто не закриває двері перед тими бійцями, які хочуть воювати у складі ЗСУ. "Чорний" наголосив, що єдина структура, з якою у "Правому секторі" не ведуть переговорів щодо легалізації, це МВС. Оскільки, за його словами, вимога, яку в корпусі висунули до відомства - відповідь по винним і причетним до подій на Майдані, досі не виконана.

  Нагадаємо, 18 серпня командир ДУК "Правий Сектор" Андрій Стемпіцький написав заяву про вихід із партії "Правий Сектор". "Свої сили та енергію спрямую цілком на військово-революційну боротьбу [...] В партії є гідні люди для політичної роботи", - заявив Стемпіцький.

  Попередній матеріал
  Українська армія обзавелася "іклами" – експерт
  Наступний матеріал
  На Закарпатті поліція запрацює в листопаді – Найєм
  Теги:
  Loading...