бранець_книжка 5.ua

Колишній бранець сепаратистів презентував книгу про пережите

  "100 днів полону, або позивний 911" - книгу із такою назвою презентували у Черкасах.

  Її автор - відомий у місті волонтер і колишній бранець сепаратистів Валерій Макеєв. Чоловік потрапив у полон у серпні торік та провів там більше трьох місяців. Все пережите і побачене на окупованій території він і виклав на сторінках. Книгу Валерій Макеєв презентував разом із колишнім товаришем по неволі, котрий, звісно, є одним із героїв книги.

  Нагадаємо, сьогодні на підконтрольну Україні територію доправили Дмитра Куліша, снайпера батальйону "Донбас", який перебував у полоні впродовж восьми місяців. Потрапив до бойовиків після боїв під Іловайськом торік влітку.

  Юрій Тандіт, переговірник центру сприяння звільненню заручників при Службі безпеки України, повідомив, що затриманих бойовиків у України достатньо для обміну на українських полонених. Крім того він зазначив, що загалом у полоні бойовиків знаходиться близько 300 осіб. Серед них перебувають не тільки військовослужбовці, а й представники Нацгвардії і цивільні особи, у тому числі - й іноземці. Крім того, з його слів, на території Російської Федерації знаходиться близько 30 наших громадян.

  Попередній матеріал
  "Динамо" і "Шахтар" сьогодні розіграють національний кубок
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура повідомила Лукаш про підозру в розкраданні державних коштів
  Теги:
  Loading...