вікторія кушнір 5.ua

Кількість осіб, шо отримали статус учасника бойових дій, зросла до 54 тис.

  Майже 54 тис. українських військовослужбовців отримали статус учасника бойових дій за участь в антитерористичній операції на Сході України.

  Про це заявила на брифінгу прес-секретар Міністерства оборони України Вікторія Кушнір, передає "РБК-Україна". "Станом на 17 червня цей статус отримали 53 тис. 839 військовослужбовців та працівників Збройних сил України, які брали участь у проведенні антитерористичної операції", - зазначила Кушнір.

  Як ми раніше повідомляли, станом на 9 червня понад 52 тис. військовослужбовців із зони проведення антитерористичної операції отримали статус учасника бойових дій. За словами представників Генерального штабу, статус учасника бойових дій потрібно надавати безпосередньо під час виконання завдань у зоні проведення АТО, а не після повернення військового. Також на думку представників Генштабу, очевидною є необхідність ревізії списків учасників бойових дій. Адже існує велика різниця, яка викликає справедливе обурення військовослужбовців котрі протягом тривалого часу виконують завдання в зоні АТО на передовій.

  Попередній матеріал
  У Індії загинули 33 особи через вживання неякісного алкоголю
  Наступний матеріал
  У США померла найстаріша жителька планети
  Теги:
  Loading...