5.ua

"Кіборг": Допомога волонтерів і надалі дуже потрібна - як на фронті, так і в тилу

Допомога волонтерів і надалі дуже потрібна армії.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив голова благодійного фонду "Бойове братерство кіборгів" Валерій "Аскольд" Логінов.

"Допомагати зараз потрібно всім. І на фронті, і в тилу. Потреби армії з точки зору забезпечення за рік не помінялись, змін до кращого нема. Хлопцям потрібна форма, яка засалюється і буквально розлазиться", - твердить "Аскольд".

За його словами, дуже багато допомоги потрібно і в тилу – для лікування і реабілітації бійців.

"Ми безпосередньо працюємо з інститутом нейрохірургії Ромоданова, і забезпечили роботу до кінця року роботу лабораторії ДНК. Наразі збираємо гроші на стерилізатор, який може стерилізувати одразу п'ять операційних з пропускною здатністю 20 людей на добу", - сказав "кіборг".

Як повідомляв 5.ua, прокуратура оприлюднила інфографіку щодо розслідування російського вторгнення в Україну. За результатами розслідування оголошено підозру начальнику Генштабу ЗС РФ та низці російських військових.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко доручив поінформувати представників місії ОБСЄ, і через СЦКК - представників Російської Федерації про порушення Мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків через бої під Старогнатівкою.

Попередній матеріал
Генштаб представить детальний звіт про події біля Іловайська до кінця серпня
Наступний матеріал
Терористи не пускають місію ОБСЄ на кордон з Росією
Теги:
Loading...