Фото прес-служби Міноборони

Хуг: Бойовики у стані наркотичного сп'яніння погрожували спостерігачам ОБСЄ

  Бойовики так званих "ДНР" і "ЛНР" агресивно себе поводять у відношенні щодо Спеціальної моніторингової місії спостерігачів ОБСЄ, заявив заступник глави місії Олександр Хуг.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", на прес-конференції в Донецьку Хуг сказав, що минулого тижня було зафіксовано випадки відкритої агресії стосовно співробітників місії ОБСЄ. "Іноді такі випадки мали вербальний характер, а іноді були добре організовані і були біль агресивними", - зазначив Хуг.

  За його словами, 11 серпня кілька людей у військовій формі зі знаками "ДНР", перебуваючи під впливом психотропних речовин, висловлювали погрози на адресу спостерігачів. 16 серпня сталися ще два інциденти, зокрема, в автомобіль ОБСЄ був кинутий снаряд калібром 122 мм, що, на щастя, не розірвався.

  Останній такий випадок стався у середу, 19 серпня. "У Безіменному один із представників "ДНР" погрожував розправою нашим співробітникам, якщо вони з'являться ще раз у тому місці", - розповів Хуг.

  Він також заявив про вимоги, що суперечать одна одній , що висуваються спостерігачам з боку представників "ДНР" і "ЛНР". "З одного боку, вони виступають з критикою на адресу місії, оскільки ми нібито не відправляємо достатньої кількості патрулів. А з іншого боку вони ж самі відмовляють нам у доступі до певних місцях і таким чином перешкоджають у проведенні нами роботи", - сказав заступник глави СММ.

  Відповідаючи на запитання журналістів про наявність фактів перешкоджання роботи ОБСЄ з боку українських військових, Хуг заявив, що "більшість випадків перешкоджання нашій роботі і самі випадки недопуску відбуваються саме на території "ДНР".

  Нагадаємо, у червні повідомлялося про конфлікт між ватажками бойовиків у Донецьку. Повідомлялося, що Павло Губарєв "розважався" стріляниною зі снайперської гвинтівки по донеччанах, після чого його з поплічниками затримали бійці під керівництвом "Мотороли", звинувативши у зловживанні наркотиками. Конфлікт завершився втручанням "військової поліції ДНР".

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" стане акціонерною компанією, у правління якої можуть увійти іноземці – Пивоварський
  Наступний матеріал
  У Криму почалися конфлікти між проросійськими кримінальними кланами – Парубій
  Теги:
  Loading...