ОБСЄ / Twitter

Хуг: Бойовики продовжують порушувати умови відводу озброєнь і обмежувати свободу пересування спостерігачів ОБСЄ

  Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують фіксувати порушення бойовиками умов відведення озброєнь і заявляють про відсутність на майданчиках відведеного раніше озброєння і техніки.

  Про це повідомив заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг на брифінгу в п'ятницю по скайпу з Донецька, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "У Солнцево, підконтрольному "ДНР", мало місце порушення умов відведення. Наш безпілотник зафіксував 8 нових танків. Також ми фіксували техніку в Первомайську. Постійна присутність озброєнь, для навчань або для інших цілей, створює напругу", - повідомив Александр Хуг.

  Він зазначив, що спостерігачі місії ОБСЄ продовжують відвідувати майданчики, на які раніше було відведено озброєння, і ситуація там не змінюється. "Озброєння відсутнє, як з української сторони, так і з боку "ДНР", - зазначив він.

  Хуг розповів, що спостерігачі продовжують стикатися з випадками обмеження їх свободи пересування.

  "В окремих випадках "ЛНР" відмовляють нам у доступі до місць, в які ми хочемо потрапити. Це порушення Мінських домовленостей і мандата СММ. А 17-18 жовтня наші безпілотники глушили в населеному пункті Заїченко", - поінформував він.

  Крім того, Александр Хуг повідомив, що на сьогодні місія налічує 591 спостерігача.

  Нагадаємо, 22 жовтня СБУ схопили снайпера з "ДНР", який обстрілював спостерігачів ОБСЄ.

  Попередній матеріал
  Україна повинна отримати доступ до держкордону на Донбасі й досягнути стабілізації в регіоні - Меркель
  Наступний матеріал
  NASA оприлюднило відео, на якому чорна дірка поглинає зірку
  Теги:
  Loading...