5.ua

Ірина Геращенко: 140 українських бійців та цивільних перебувають у неволі у бойовиків

  Щонайменше 140 українських військових та цивільних залишаються у неволі бойовиків, ще 741 вважаються зниклими безвісти.

  Про це після зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську повідомила представник України Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

  Вона зазначила, що Україна точно знає, де терористи утримують 50 заручників, з яких половина мають тяжкий психологічний стан та хвороби. Місцеперебування інших намагаються встановити. Українська сторона у білоруській столиці, повідомила Ірина Геращенко, вкотре поставила питання негайного визволення всіх заручників.

  "Україна вчергове поставила питання негайного звільнення всіх заручників, яких в списках, опрацьованих і оновлених СБУ, на сьогодні нараховується 140 військових і цивільних осіб (разом). При цьому ми володіємо інформацією про місцезнаходження близько 50 заручників, інших потрібно шукати - і це також потребує більш активної позиції Червоного Хреста і ОБСЄ, а не лише констатації факту, що їх не допускають, і чергового занепокоєння", - написала Геращенко.

  "З 50 заручників як мінімум половина мають хвороби і важкий психологічний стан, складні діагнози, серед них є жінки і цивільні особи", - додала вона.

  Нагадаємо, 30 листопада з неволі повернувся "кіборг" із позивним "Рахман": його обміняли на бойовика "Камаза".

  Попередній матеріал
  Сьогодні депутати планують розглянути законопроект про амністію у 2015 році
  Наступний матеріал
  У Харкові стався вибух у магазині Roshen
  Теги:
  Loading...