грати-1 5.ua

Інформатор бойовиків "ДНР" отримав 8 років в'язниці

  Чоловік збирав та передавав по мобільному телефону терористам дані про розташування та переміщення військової техніки та особового складу Збройних Сил України.

  Мешканця міста Волноваха Донецької області засудили до восьми років позбавлення волі за співпрацю з бойовиками "ДНР". Про це повідомили у прокуратурі Донецької області.

  Як встановило слідство, з жовтня 2014 року по січень 2015 року 43-річний мешканець міста Волноваха Донецької області добровільно вступив до лав терористичної організації "ДНР" та почав працювати на бойовиків так званим "інформатором".

  "Чоловік збирав та передавав терористам по мобільному телефону дані щодо розташування та переміщення військової техніки та особового складу Збройних Сил України, зокрема в районі м. Волноваха, сіл Рибінське, Ближнє та Бугас Волноваського району", - йдеться в повідомленні.

  Надалі цю інформацію бойовики використовували під час артилерійських обстрілів місць дислокації військовослужбовців та військової техніки ЗСУ, а також інших військових формувань, задіяних в проведенні АТО на території Донецької області.

  "Злочинну діяльність громадянина було припинено наприкінці січня поточного року співробітниками СБУ. Його було затримано та заарештовано", - звітують у прокуратурі.

  Як повідомляв 5.ua, у Кривому Розі розповсюджувачі газети "Новоросія" отримали по 5 років за ґратами.

  Попередній матеріал
  Суд над ГРУшниками намагатимуться унеможливити технічно - журналіст
  Наступний матеріал
  Варченко: 80 особам інкримінується стаття ККУ за незаконне видобування бурштину на Волині
  Теги:
  Loading...