5 канал

ГУР: Росія провела більше 20 військових навчань на окупованих територіях Донбасу

  На Сході України відбулися навчально-бойові заходи 1-го та 2-го армійського корпусів у рамках підготовки Південного військового округу ЗС РФ

  Упродовж січня і лютого цього року окупанти здійснили понад 20 бойових навчань на непідконтрольній українській владі території Донецької і Луганської областей. Про це сьогодні, 4 березня, під час брифінгу розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

  "В єдиній системі підготовки Південного військового округу Збройних сил Російської Федерації відбуваються навчально-бойові заходи 1-го та 2-го армійського корпусів", - зазначив він.

  Представник розвідки зауважив, що в січні-лютому цього року на окупованих територіях продовжувалися інтенсивні навчання різних підрозділів фактично усіх компонентів російсько-окупаційних військ.

  "Особлива увага приділялася підготовці особового складу мотострілецьких, танкових і артилерійських підрозділів. Загалом на полігонах поблизу населених пунктів Моспіне, Торез, Маркіне, Амвросіївка, Шимшинівка, Бугаївка та інших було проведено більше 20 навчальних заходів бойової підготовки російських окупаційних військ", - повідомив Скібіцький.

  Як повідомляв 5.ua, днями Тристороння контактна група у Мінську підписала документ про заборону навчань вздовж лінії розмежування сторін. Угода, яка сьогодні набирає чинності, передбачає припинення навчань із бойовою стрільбою вздовж 30-кілометрової зони по лінії зіткнення. 

  Попередній матеріал
  Окупанти зосередили біля лінії розмежування 44 танки – ГУР
  Наступний матеріал
  Телескоп Hubble виявив найвіддаленішу галактику
  Теги:
  Loading...

  ОБСЄ: угода про припинення військових навчань вздовж лінії зіткнення сприятиме встановленню міцного перемир’я

  Угода про заборону навчань не дасть замаскувати обстріли українських позицій – експерт

  Експерт: Заборона на проведення навчань біля лінії зіткнення – це надзвичайно корисний крок