5 канал

Грицак: Фіктивні переселенці "вимивають" з держбюджету мільярди гривень

За приблизними підрахунками, кількість фіктивних переселенців коливається у межах від 500 до 900 тис. осіб

Виплати на фіктивних переселенців щомісяця вимивають з державного бюджету кілька мільярдів гривень. Про це на спільному брифінгу з міністром соціальної політики заявив чільник СБУ  Василь Грицак.

"Використання шахрайських схем штучно збільшило видатки бюджету, і щомісячно ми можемо говорити про втрати бюджету в кілька мільярдів гривень", - сказав він.

Чільник СБУ зазначив, що, за приблизними підрахунками, кількість фіктивних переселенців коливається у межах від 500 до 900 тис. осіб. Якщо взяти максимальну цифру 900 тис. переселенців, які фактично не переселилися нікуди, а проживають на не підконтрольній Україні території, і помножити на мінімальну пенсію 1074 грн, без виплати 2 тис. 400 грн на сім'ю, виходить 966 млн гривень, тобто майже мільярд.

"Це просто пенсія, без соціальних виплат, тому кілька мільярдів гривень щомісячно українським бюджетом втрачається", - констатував Грицак.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе, вимушені переселенці можуть отримувати легальні українські документи.

Попередній матеріал
Вчені знайшли джерело "інопланетного" сигналу
Наступний матеріал
У Херсоні розпочався суд над фігурантом справи про привласнення волонтерських грошей
Теги:
Loading...

"Будинок вільних людей": у Києві відкрили хаб для переселенців

"Ощадбанк" відкрив понад 70 тис. рахунків переселенців - Пишний

Павло Петренко: Вимушені переселенці з Донбасу і Криму подали більше 700 індивідуальних позовів проти Росії

Європарламент передав допомогу для вимушених переселенців в Україні