5 канал

Гройсман главам МЗС Німеччини та Франції: бойовики на Донбасі воюють із російською зброєю

  Мінські домовленості, санкції проти Росії та реформи в Україні - такі теми обговорювали під час зустрічі голова Верховної Ради з главами МЗС Німеччини та Франції

  Спікер українського парламенту Володимир Гройсман запевнив Франка-Вальтера Штайнмаєра та Жан-Марка Еро в тому, що Україна дотримується Мінських угод, натомість бойовики та Росія регулярно порушують зобов'язання. Він вкотре наголосив, що зброя в терористів саме російська. І додав, що санкції проти РФ необхідно залишити. Щодо впровадження реформ Гройсман заявив, що парламент робить усе можливе для пришвидшення запровадження безвізового режиму з Євросоюзом.

  "Коли в Україні відбувається політична криза, ми здатні як парламент приймати важливі рішення. Зокрема, в минулий четвер ухвалили остаточно необхідні рішення для запровадження безвізового режиму. Для нас дуже важливо, щоб наші кроки для українського суспільства мали відповідне завершення, а саме запровадження безвізового режиму для українців", - заявив Гройсман.

  Нагадаємо, міністри закордонних справ Німеччини та Франції перебувають у Києві зі спільним дводенним візитом. Раніше вони вже зустрілися з прем'єром Арсенієм Яценюком, Президентом Петром Порошенком та головою українського МЗС Павлом Клімкіним.

  Попередній матеріал
  Вчені відновили ДНК вимерлого гігантського броненосця
  Наступний матеріал
  Ткачук: Як могла скандальна шеф-редактор Столярова опинитися на своїй посаді - запитання не тільки до СБУ
  Теги:
  Loading...

  Клімкін обговорив із Еро і Штайнмаєром порушення перемир’я на Донбасі

  Для вирішення конфлікту на Сході України недостатньо однієї лише армії - екперт

  Штайнмаєр назвав "політичну погоду" в Україні "бурею": "Дуже багато вітру в Києві"

  Геращенко пропонує чільникам МЗС "нормандської четвірки" порушити на зустрічі в Парижі питання звільнення заручників