5 канал

Гончаренко: Україна поки що не здатна перемогти Росію у збройному конфлкті, необхідно й надалі тиснути на РФ санкціями

Стратегічно Росія вже програла, і через економічні санкції з кожним днем її ситуація погіршується.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко.

"Україна домагається наступного: ми граємо не проти Путіна і не на Путіна, його переконати ні в чому неможливо. Ми граємо на Францію, Німеччину, на Захід, аби показати, що Україна виконує свої зобов'язання, Росія - ні. Росія не здатна домовлятися, і на неї й далі треба тиснути санкціями. Це те, чого досягає українська дипломатія, і досягає успішно", - сказав він.

За його словами, Україна не може перемогти Російську Федерацію в прямому воєнному конфлікті, тому вирішувати кризу на Сході держави необхідно дипломатично.

"Те, що відбулося в Парижі, в цьому контексті – це успіх, а сьогодні цей контекст головний. Ми не переможемо Росію у відкритому збройному протистоянні, як мінімум поки що, це ядерна країна, це найбільша армія в континентальній Європі. Але сьогодні Росія вже стратегічно програла, і з кожним днем її ситуація погіршується через економічні санкції", - зазначив Гончаренко.

Як повідомляв 5.ua, 2 жовтня президент Франції Франсуа Олланд заявив про досягнення домовленостей у "нормандському форматі" щодо відводу від лінії зіткнення легкого озброєння, починаючи від 3 жовтня.

Попередній матеріал
Кернесу та його охоронцям оголосили обвинувачення у тортурах та викраденні
Наступний матеріал
У вівторок бойовики оголосять про скасування псевдовиборів на Донбасі – Порошенко
Теги:
Loading...